czwartek, 27 czerwca 2013

Chapter 32

Drew's pov

Byłam z Harrym w samochodzie. Miejsce w którym miałam nowo zrobiony tatuaż nadal mnie bolało ale próbowałam to zignorować. Popatrzyłam wokół. Droga nie wskazywała na tę która udaje się w stronę domu Harry'ego.
-Gdzie jedziemy? - zapytałam
-Zabieram cię z powrotem do domu. Nie chcę, żeby twoja mama nienawidziła mnie jeszcze bardziej – zaśmiał się
-Jeśli to w ogóle możliwe – podniosłam kąciki ust patrząc na chłopaka. Wyciągnął swoją rękę do mnie i chwycił moją dłoń całując lekko knykcie.
-Staram się być dobrym chłopakiem – wymruczał patrząc na mnie i wracając wzrokiem na jezdnie.
-Pewnie – drażniłam się z nim. Na jego twarzy pojawił się grymas, jakby zabolały go moje słowa, ale wiem kiedy robił sobie ze mnie jaja a kiedy nie.

Kiedy dotarliśmy do mojego domu, Harry wysiadł pierwszy aby otworzyć drzwi z mojej strony. Wyciągnęłam rękę a ten chwycił ją ciągnąc do siebie. Zamknął za mnie metalową powłokę przypierając swoim ciałem o moje.
-Harryyyy – chciałam aby odsunął się ode mnie. Nie miałam ochoty na dziwne spojrzenia sąsiadów gdyby widzieli nas razem. Jego klatka mocno spoczywała na mojej gdy całował moją szyję. Chyba lubił to robić.
-Dreeew – o, i kto się teraz przedrzeźnia? Naśladował moje słowa co było całkiem słodkie. Pocałował gwałtownie moje usta na co się trochę zdziwiłam. - Jest i twoja mama – odetchnął z precyzją, patrząc w bok – Muszę iść kochanie, do zobaczenia – pocałował mój policzek i odszedł ode mnie, szybkim krokiem podchodząc do miejsca kierowcy, odeszłam od drzwi i podeszłam do mamy która stała w progu domu. Usłyszałam pisk opon z samochodu Harry'ego. Popatrzyłam na matkę, która nie miała wesołego wyrazu twarzy.
-Dzwonili do mnie ze szkoły i powiedzieli, że cię w niej było. Mam rozumieć, że ON był tego przyczyną? - patrzyła na mnie zdenerwowana
-Byliśmy po pros...
-Wejdź do środka – rozkazała. Zrobiłam tak jak chciała. Weszłam do korytarza a matka zamknęła drzwi dokańczając rozmowę.
-Nie mogę uwierzyć, że opuszczasz szkołę dla niego. Miałaś doskonałą frekwencję, znakomite oceny i poparcie od nauczycieli. Teraz nie chodzisz do szkoły, twoje stopnie spadają. Zamieniłaś wszystko co dobre na złe. Wszystko przez niego. On jest nikim, Drew! - jej głos się podniósł przez co zaczęła mówić głośniej.
-Nie waż się go tak nazywać – wysyczałam przez zaciśnięte zęby.
-Dlaczego? On właśnie tym jest. Jest niebezpieczny. Nie chcę żebyś spotykała się z kimś takim. Mówiłam ci o tym wcześniej a ty mnie nie słuchałaś, zignorowałaś moje słowa. On idzie donikąd ze swoim życiem, Drew. Nie mogę pozwolić, żebyś spadła na jego poziom! - popatrzyła prosto w moje oczy.
-Nic o nim nie wiesz! - krzyknęłam jej w twarz
-Nie waż się mówić do mnie tym tonem! - odkrzyknęła z tym swoim formalnym tonem.
-Pieprzyć to! Kończę z tobą i twoim gównem! - krzyknęłam przepychając ją i ruszając na górę do swojego pokoju.
W pośpiechu spakowałam kilka swoich rzeczy do torby i zbiegłam z powrotem na dół mijając matkę stojącą jeszcze w szoku przy drzwiach kuchennych.
-Może jak przestaniesz być taką szowinistyczną suką, to wrócę – krzyknęłam wybiegając z domu trzaskając drzwiami. Może przegięłam, ale nie żałuję. Moja matka zawsze wybiera mi życie a teraz chcę je sobie wybrać sama.
Idąc przez ulice Holmes Chapel dotarłam na nieznane miejsce. Popatrzyłam na zegarek. Wskazywał godzinę 8:20. Był już wieczór więc powoli się ściemniało. Nie miałam pojęcia gdzie jestem więc wyciągnęłam telefon, żeby zadzwonić do El. Odebrała po czwartym sygnale.
-Heyyy – krzyknęła zadowolona – Gdzie byłaś dzisiaj?
-Byłam z Harrym – odpowiedziałam i usłyszałam chichot El. Myślałam, że go nie lubi...
-Wyglądacie razem całkiem uroczo, ale shhh. Nie mów nikomu, że to powiedziałam – zaśmiała się
-Uhm, El. Mogłabym cię o coś prosić? - zapytałam nieśmiało
-Pewnie – dosłownie czułam jak się uśmiecha
-Razem z moją mamą... um... mieliśmy sprzeczkę, raczej dużą kłótnie. Potrzebuję noclegu. Mogę zatrzymać się u ciebie na jakiś czas? - zapytałam zaciskając usta i zamykając oczy z nadzieją, że się zgodzi.
-Oczywiście. Imprezaa – śpiewała do telefonu
-I jeszcze mam inną prośbę. Mogłabyś przyjechać po mnie? Bo wiesz... chyba się zgubiłam - zachichotałam
-Ty idiotko, jasne, że przyjadę. Gdzie jesteś? - zapytała
-Jestem w pobliżu... - rozglądnęłam się wkoło aby zobaczyć napis widniejący na pobliskim barze. - „Black Fox” Chyba tak tam pisze – odpowiedziałam kiedy niebo nagle stało się ciemniejsze.
-Drew, jesteś po złej stronie miasta. Nie powinno cię tam być. Tam jest niebezpiecznie, zwłaszcza nocą – powiedziała zaniepokojona. Co do chuja?
-Cholera. Co mam teraz zrobić? - pytałam w panice
-Zadzwoń do Harry'ego. Teraz! - powiedziała pilnie
-Dobra. Pa El – pożegnałam się z nią. Rozglądnęłam się wokół ale nikogo nie było. Wybrałam numer chłopaka i czekałam aż odbierze.
-Drew? - zapytał
-Harry, potrzebuję two...- ktoś pojawił się znienacka tuż za mną wyrywając urządzenie z ręki i rozwalając je o chodnik. Odwróciłam się i zobaczyłam jego twarz.
-Witam piękna. Dawno się nie widzieliśmy – uśmiechnął się do mnie. Stan. Stał przede mną trzymając moje nadgarstki. Popatrzyłam za jego ramię. Kilka napakowanych ciał dołączyło do niego.
-S..stan – wyjęczałam. Odsunęłam się od niego, ale wpadłam na kogoś. Byłam otoczona dosłownie z każdej strony. Boże, dlaczego?
-Ciiii – przyłożył palca do moich ust. Byłam zbyt przerażona aby zrobić cokolwiek.
-Co chcesz ode mnie? - moje oczy wypełniły się łzami gotowe do spłynięcia po całej długości mojej twarzy.
-Chcemy dotrzeć do Harry'ego dzięki tobie. Widzisz, piękna, Harry dostał się na szczyt kiedy pobił mnie w alei. Dobrze wiesz kiedy. Ludzie zaczęli kwestionować mój autorytet i traktować mnie obojętnie. Wiemy, że ty jesteś, jakby to powiedzieć, cenna dla Styles'a. Zabijając rzecz która jest najważniejsza w jego życiu uderzy w jego najczulszy punkt, punkt który zaboli - Uśmiechnął się cwaniacko chwytając mój podbródek, podnosząc go do góry.
-Zamierzasz mnie, z..zabić? - zapytałam jąkając się. Łzy spłynęły po moich policzkach. Zdjął rękę z mojego podbródka i obiema ramionami objął moją talię tak abym nie uciekała. Nawet nie miałabym gdzie.
-Nie do końca. Widzisz... mamy zamiar pobić cię do tego stopnia, że nie będziesz miała sił aby się ruszyć i będziesz na skraju śmierci, wtedy zostawimy cię na ulicy. Wtedy zadzwonimy do twojego chłopaka i powiemy gdzie jesteś. Zawiadomimy również policję. Kiedy będziesz umierać już powolną i bolesną śmiercią w ramionach swojego ukochanego, przyjedzie policja i zobaczy, że Harry Styles z koszmarną przeszłością zabił cię – po raz kolejny uśmiechnął się do mnie a w jego oczach pojawił się błysk.
-Jesteś potworem – splunęłam
-Schlebianie i tak ci nie pomoże, kochanie – chwycił dwoma palcami moje policzki ściskając je mocno – Może zanim będziemy próbować cię zabić, sprawię ci przyjemność moim ciałem? - warknął kiedy jego oczy stały się czarne
-Harry... - wyszeptałam naprawdę cicho. Chciałam żeby tu był. Potrzebowałam go w tym momencie najbardziej, ale nie miałam szans uciec, Harry nawet nie wie gdzie jestem, z kim i w jakich okolicznościach.
-Harry tym razem ci nie pomoże – wypluł uderzając mnie w twarz.

Harry's pov

Rozmawiałem z chłopakami kiedy nagle mój telefon zaczął dzwonić. Na wyświetlaczu pojawił się napis „Drew”. Odebrałem szybko.
-Drew? - zapytałem zdezorientowany. Po co do mnie dzwoniła?
-Harry, potrzebuję two... - usłyszałem z drugiej strony kiedy lina została przerwana.
-Drew? - wysyczałem do telefonu
-Coś się stało? - zapytał mnie Lou.
-Drew dzwoniła do mnie, ale przerwało połączenie – powiedziałem z niepokojem
-Cholera – mruknął pod nosem
-Zayn – popatrzyłem na niego – Zadzwoń do Perrie i spytaj jej czy coś wie. Potrzebujemy jeszcze numeru El i Dani. Musimy się dowiedzieć gdzie jest Drew – powiedziałem zdenerwowany. Próbowałem połączyć się z Drew z 7 razy, ale nie było nawet sygnału. Nagle usłyszałem głos Lou.
-Mam numer Eleanor – rzucił i przyłożył swój telefon do ucha. Usłyszałem jak rozmawia.
„El, mogłaby-...”
„Nie obchodzi mnie to”
„Zamknij się i słuchaj”
„Do kurwy nędzy, wiesz gdzie jest Drew? Może być właśnie w kłopotach!”
Przełknął ślinę.
„Dzięki” - wymamrotał odkładając słuchawkę.
-I co? - zapytałem. Moje ręce pociły się a serce waliło jak oszalałe.
-Jest koło Black Fox'a – moje oczy rozszerzyły się na jego słowa. Nie może jej tam być. To miejsce w którym Stan często się pojawia razem z jego ludźmi. Co jeśli ją znalazł? Jeśli robi jej krzywdę? Co jeśli po raz kolejny będzie chciał ją zgwałcić? Kurwa, kurwa, kurwa! Moje pięści automatycznie zaciskają się.
-Wstawajcie kurwa! - krzyknąłem do wszystkich biegnąc szybko do drzwi. Zayn, Lou i Niall poszli również z mną.
Otworzyłem drzwi do swojego samochodu i wsadziłem klucze do stacyjki. Musiałem czekać, aż Zayn wsiądzie do auta, a tu nie było czasu na czekanie.
-Rusz się kurwa! - krzyknąłem. Zayn przyspieszył ruchów i trzasnął za sobą drzwiami. Nacisnąłem pedał gazu najmocniej jak potrafiłem i ruszyłem szybko w kierunku Black Fox'a.

Tym razem nie miałem w planach tylko zranić Stan'a. Byłem gotowy by go zabić.___________________________________________________________
Next jutro, dziś nie :) 
Jutro zakończenie więc od razu życzę powodzenia w odbieraniu dyplomów.


56 komentarzy:

 1. Pierwsza :). Genialny rozdział.;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza! :D Zajebistee! :D Jak zawszee.. Czekam na next!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cuuudooo <33 Czekam na dalszą część. <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Zarąbiste!!! Szczerze to trochę boję się o Drew...

  OdpowiedzUsuń
 6. ale napiecie...;]
  czy zdazy czy nie;)
  mam nadzieje ze jednak jej sie nic nie stanie;oo
  czekam na nastepny rozdzial.xx

  OdpowiedzUsuń
 7. O BOŻE, ZAJEBISTE !!!! PISZ SZYBKO NASTĘPNY ;***

  OdpowiedzUsuń
 8. Extra rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki ja też Ci życzę dużo dyplomów ;**
  Jeżeli chodzi o opowiadanie zrobiło się exstra napięcie. Dzięki za super tłumaczenie. Czekem na kolejny ;* ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Super ci to wyszło czekam na next'a <3<3
  Życzę ci szczęścia w odbieraniu świadectwa

  OdpowiedzUsuń
 11. Super. Kurwa nie wytrzymam do jutraaaaaaaaa <3 Dziś się już nie uda ? Proszę <3 wiem że nie jesteś maszyną , ale w takim momencie ...

  OdpowiedzUsuń
 12. Wielbię Cię i czekam na nexta... Loffki, jutro następny? ;* /Ola <3333

  OdpowiedzUsuń
 13. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
  zAKCOHAŁAM SIĘ W TYM!
  Cudooo! :*

  OdpowiedzUsuń
 14. boskie!!!!!! chce już jutro!!!:D

  OdpowiedzUsuń
 15. DAWAJ!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. OMB! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 17. KOCHAM <3 I ciebie i to co robisz. Nie mogę się doczekać, ta niepewność :p Boję się, że to się już zaraz skończy.
  Mam pytanko: Będziesz tłumaczyła tu może jeszcze inne opowiadania z oryginalnej strony? Proszę, odpowiedz. ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Jejku kocham to*.* czekam z niecierpliwością na 33 ♥

  OdpowiedzUsuń
 19. Świeeeetne :D
  Ann

  OdpowiedzUsuń
 20. Rozdział świetny (jak zawsze):) Szkoda tylko, że nie długo się skończy ;( Czy będziesz tłumaczyła jakieś inne opowiadania ?

  OdpowiedzUsuń
 21. Rozdziały są super jest pełno napięcia i szczerze boję się co będzie dalej jak to się zakończy i co będzie z Harry'm i Drew czy będą szczęśliwi. Życzę powodzenia w odbieraniu świadectw dla wszystkich to czytają bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Boże genialne ! Ja chcę już jutro i następny rozdział *.* Dzięki że tłumaczysz to opowiadanie jest świetne <333

  OdpowiedzUsuń
 23. Cześć ! Kocham twoje tłumaczenia <3 Wiem ze niedługo koniec ale mam pytanie :) czy zdecydowalabys sie na kontynuowanie tego blooga sama ? naprawde wszystkim by to sie podobalo bo widac ze umiesz pisac <3 prosze przemysl to !! <3 pozdrawiam i buziaczki ;**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też o tym myślałam, ah wyprzedziłaś mnie...więc popieram.

   Usuń
  2. KOCHAM , RACJA , POPIERAM :3

   Usuń
 24. Prosze, proszę dzisiaj.. nie wytrzymam.. :* jaram się tym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cham z ciebie. Nic więcej.
   Ps. Opowiadanie cudowne nie mogę się doczekać kolejnej części, powodzenia przy odbieraniu świadectwa, dobrych, bardzo dobrych i celujących ocen życzę i...szczęśliwych wakacji

   Usuń
 25. Kocham to !! Nie mogę sie doczekać next'a <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 26. Ale napięcie *,* Cudne tłumaczenie ;) Ej ty nas chyba okłamałaś, bo miało być 35 a napisałaś że 33 to ostatni rozdział... To jak to w końcu jest ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło jej,że zakończenie roku ;)

   Usuń
  2. Głupia ja xd Nie zrozumiałam, że jej chodzi o zakończenie roku, bo mieszkam w Niemczech i ja mam pòźniej więc zapomniałam :) Dziękuję za odp ;)

   Usuń
 27. Jak zwykle świetne <3 Mam tylko nadzieje że jej się nic nie stanie .

  OdpowiedzUsuń
 28. Ratykthtgsgjncgjkgfry SWIETNY !!!! Błagam pisz szybko nn !! Kocham cie poprostu !! Znajdzie ja na czas ??

  OdpowiedzUsuń
 29. Boskie, boskie boski! Aaaaa czekam na next ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Tobie również powodzenia <3
  Mamciu... mam nadzieję, że jakoś Drew zapanuje nad Stylesem i Harry nie zabije Stana.. :/

  OdpowiedzUsuń
 31. Genialny rozdział jak każdy inny ale błagam dodaj go dzisiaj albo rano bo oszaleje, jutro wyjeżdżam i nie będzie mnie 11 dni a to katorga dla mnie dzisiaj przeczytałam całe opowiadanie
  Aga :P

  OdpowiedzUsuń
 32. OMG Jakie emocje *.* Niemoge sie doczek na jutrzejszy ;* Mam nadzieje ze sie dobrze skonczy ;_; /By Sara

  OdpowiedzUsuń
 33. po prostu boski <33 i ty jesteś boska <33 czekam na next'a :D

  OdpowiedzUsuń
 34. to jest najlepsze opowiadanie jakie czytałam ever

  OdpowiedzUsuń
 35. OMG !! Kurwa w takim momencie ?? !! FOCHA MAM !!! Kocham cię !! <3 <3 <3 ¡!

  OdpowiedzUsuń
 36. zajebisty <3 szkoda że jutro ostatni :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ostatni, opowiadanie kończy sie kiedy indziej. chodzi mi o "zakończenie" w sensie jutrzejsze zakończenie roku szkolnego :)

   Usuń
 37. jeezu dziewczyno ty powinnas zostać jakąś pisarką :D piszesz świetnie <3
  a ja będe inna i chcem zeby jej sie coś stało :D nie zeby coś :D tylko żeby cooś się działo takiego masakrycznego :D tylko nie chce żeby harry później w więzieniu siedział czy coś tylko ten stan poszedł -.-
  i cos ze mną po tym zgwałceniu się działo żeby oni < Lou Niall Zayn i Harry <3 :D > zawieźli mnie do szpitala :o :D i wiesz Krwawienie, albo coś stanie się z moimi przyrządami "prywatnymi" wiesz o co chodzi :D
  POZDRAWIAM CIEPLUTKO <3
  directioner<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oooo zajebiste tu by było ;o

   Usuń
 38. JA TAM CHCIAŁABYM ŻEBY DALEJ BYŁO COŚ ZE SIE OSTRO BD BIĆ I WGL ZE HARRY Z TYM STANEM NIALL LOU I ZAYN Z RESZTĄ I WGL TAK ŻEBY COŚ SIE DZIAŁO :3 I OCZYWIŚCIE HAZZ WYGRAŁ , TO BY BYŁO ZAJEBISTE, OCZYWIŚCIE, HIE SPIESZ SIE , CZEKAMY :) MAM NADZIEJE ZE BD DUŻO CZĘŚCI :D

  OdpowiedzUsuń
 39. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 40. Jeeeejku dziękuję za twoją pracę ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 41. Oooo... cudowny rozdział ;DD Szkoda tylko, że już za niedługo koniec ;(( Czekam na kolejny ;DD

  OdpowiedzUsuń
 42. Jeeeeejku świetne<3 na prawdę jestem Ci wdzięczna że to tłumaczysz *_* koooocham cię <3

  OdpowiedzUsuń
 43. Uu ciekawe co się stanie. czekam na nexta :) /Ola xx

  OdpowiedzUsuń